Працівник на складі магазину

 МІСЦЕ ПРАЦІ:

Краків, Люблін, Піньчюв, СКЛАД СУПЕРМАРКЕТ EUROCASH

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

Всі кандидати проходять оформлення в офіс в Любліні. Вихід на робоче місце по готовності запрошення. 

ГРАФІК РОБОТИ:

Робота в дві зміни по 8-12 год.

Денна зміна з 14:00 год, Нічна зміна з 22:00 год.

Кількість робочих днів: 5

Ставка залежить від кількості зроблених заказів, а у нічну зміну ставка вища +20%. Є можливість оформлення студентів від 18р. до 24р., потрібно буде ходити на курси. Навчання у ВНЗ безкоштовно. В такому випадку ставка буде від 17 до 26,9 нетто. В компанії є доступний безкоштовний обід.

ВИМОГИ:

Чоловіки до 45р.

ОБОВ’ЯЗКИ:

  • Робота на складі магазину.
  • Збір замовлень по списку.
  • Замовлення висвічується на сканері російською мовою, та показує конкретну інформацію, тобто в якій кількості потрібно зібрати від найважчого до найлегшого. Безкоштовно навчають і оформляють права на погрузчик і медичну книжку при умові, якщо працівник пропрацює 2 – 3 місяці на даній позиції.

ПРОЖИВАННЯ: в будинку 3 – 4 кімнати. В кімнаті по 3 – 4 людини з усіма необхідними зручностями, безкоштовний інтернет, постіль видають. Загальна кухня з посудом. Знімають плату 70 зл. за комунальні послуги. З роботи і на роботу організований доїзд за 100 зл. в місяць.

ОФОРМЛЕННЯ: Працювати будете по договору Umowa zlecenie – яка передбачає більш гнучкий графік роботи, і гарантує медичне і соціальне страхування ZUS, яке оплачує за вас працедавець. Є можливість оформлення ВНЖ і воєводського запрошення.

ОПЛАТА ЗА ЖИТЛО: 200 зл. на період карантину. Після відпрацьованих двох місяців дану суму оплати повертають.

У разі зацікавленості просимо зробити Ваш запит через нашу систему, і наш менеджер сконтактує вас впродовж 1 робочої години.

Close Menu

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ